RK RING – Reality Invest Group

Konsolidace, přeúvěrování, vyplacení úvěru, poskytnutí nových úvěrů a půjček.

Individuální finanční nabídka, zcela nezávazná, a bezplatná analýza slouží k zjištění Vaší současné finanční situace. Umožní zpracovat přehled o Vašich financích, odkryje Vaše rezervy, a to jak v oblasti příjmů, tak výdajů a ukážeme Vám, jakou finanční částku je možné, vhodnou optimalizací Vašich financí získat celkově navíc.
Refinancujeme Vaše současné závazky do jednoho přijatelného úvěru, který připravíme přímo pro Vás, a pro Vaše budoucí splácení. Individuální přístup ke každému z Vás a jedinečná nabídka, kterou si sami schválíte, bude pro další dny již příjemnější, a Vy se tak budete moci věnovat i jiným či Vám nejbližším zálibám.
My nabízíme finanční prostředky, více jak 15-ti leté zkušenosti v konsolidaci, přeúvěrování na našem trhu. Zajistíme Vám zpět nabytí nemovitostí, vykoupíme, či včas převedeme na osobu blízkou. Předejdete tak exekucím, či se úplně vyhnete insolvenčnímu řízení.

Nezávazná osobní schůzka u nás v kanceláři, či ještě lepší schůzka přímo u Vás doma, tak získá přesvědčení o nejlepší nabídce na trhu v oboru finančního zajištění.

Ročně nás navštíví více jak sto zájemců o úvěr, více jak sto telefonických rozhovorů posune zadlužené zájemce k dalším možnostem života s úvěrem na míru.

ring-p

Adresa

RK RING – Reality Invest Group
Sokolská třída 1331/31, 1. patro
Ostrava, Moravská Ostrava, 702 00

Kontakty

Zelená linka: +420 800 321 118
Mobil: +420 739 389 914
Email: orel@rkring.cz
Web: www.rkring.cz

Mapa

Martin Orel | Email: info@orel-plus.cz | Mobil: 606 691 811
ORKO chilli SERVICE | Finance RING | WORKO CZ | OR&LAND | Minulý věk